Profil firmy

Firma Galea vznikla v roku 2006 ako obchodná firma so zameraním na ponuku nových riešení pre výrobcov nábytku. Už v prvom roku činnosti dokázala svojou nezvyčajnou ponukou osloviť množstvo zákazníkov a vyriešiť nejeden problém u výrobcov.

Hlavnou úlohou firmy Galea je zabezpečiť spoľahlivé a rýchle dodávky plastových profilov, soklov, okopových plechov, tesniacich líšt, zasklievacích profilov, LED pásov a nábytkových roliet výrobcom nábytku resp. predajcom nábytkových komponentov.

Silnou stránkou firmy je aj široká ponuka a spoľahlivosť poskytovaných služieb - výseky otvorov do soklov na odvetrávanie spotrebičov, porez roliet na presný rozmer, fixovanie roletových lamiel, príprava dekoratívnych líšt na mieru, potlač roliet atd.

Našou víziou je sledovať nové trendy a vývoj v danej oblasti a aj v budúcnosti prinášať nový a neobvyklý sortiment komponentov pre výrobu nábytku, ktorý spolu s našimi službami (napr. porez na mieru, poradenstvo, just-in-time dodávky...) pomôže našim zákazníkom a zároveň firme Galea stať sa zaujímavejším a silnejším obchodným partnerom.

 V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi poradíme. Tel: 0915 092 688, 0915 092 655
Email: galea@galea.sk

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. <!-- document.write( '</' ); document.write( 'span>' ); //-->

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by JoomlaCMS!