Je možné zladiť vodiace lišty nábytkovej rolety so samotnou roletou - lamelami?  Zákazník trvá na takomto prevedení.

Vodiace lišty rolety je možné riešiť niekoľkými spôsobmi viď aj pdf s názvom "Nábytkové rolety-systémy vedenia" v sekcií Nábytkové rolety:

  • vedenie plastové v UNI farbách- montáž na zafrézovanie (viď pdf "nábytkové rolety" v sekcií nábytkové rolety, časť "nábytkové rolety- vodiace elementy"). Pre montáž tohoto vedenia je nutné vyfrézovať do vnútornej časti skrinky drážky podľa návodu.
  • vedenie plastové v UNI farbách (opäť viď katalóg) - montáž na skrutkovanie. Jednoduchá montáž - vedenie je do vnútornej časti skrinky pripevnené skrutkami.
  • systém TOP - vedenie zabezpečuje hliníkový vodiaci profil (upevnenie skrutkou), na ktorý je následne možné nacvaknúť kryciu lištu v identickom dekore ako samotná roleta (pancier). Roleta je v jednej úrovni s prednou hranou skrinky.
  • systém FRAME - jedná sa o drahšiu variantu oproti systému TOP. Vedenie zabezpečuje opäť hliníkový vodiaci profil (upevnenie skrutkou), na ktorý je následne možné nacvaknúť kryciu lištu v identickom dekore ako samotná roleta (pancier). Roleta je vedená ako naložená pred hranou korpusu. Výhodou je napríklad, že takýto systém vedenia šetrí miesto v skrinke a vzniká "rámový" vzhľad.

Pre Vami požadovaný pripad doporučujeme systém vedenia č. 3 alebo 4 - tzn.TOP alebo FRAME.