Dobrý deň. Som výrobca kuchýň. V poslednom období som zaznamenal zvýšený dopyt od mojich zákazníkov na skrinky s roletovými systémami. Viete mi poradiť akým spôsobom vypočítam najjednoduchšie a najrýchlejšie cenu rolety?

Čo sa týka výpočtu cien - na úvodnej stránke našho webu v sekcií Konfigurátory je k dispozícií moderný interaktívny kalkulačný program MAX konfigurátor, ktorý Vám okamžite dokáže vypočítať cenu jednotlivých variant prevedenia rolety pre daný rozmer vrátane výpisu potrebných komponentov. Vybrané prevedenie a jeho nacenenie je možné okamžite odoslať na objednanie, prípadne si vytlačiť ako cenovú ponuku. K dispozícií sú konfigurátory pre plastové rolety, drevené rolety, celohliníkové rolety ale aj pre sklenené rolety.

Montáž roliet - jedná sa o jednoduchý postup, ktorý je detailne a obrazne popísaný v návode na montáž, ktoré je vždy pribalený k danej zakázke.

V sekcií Videá na našej webovej stránke nájdete aj prehľadné 3D animácie montáže všetkých systémov vedenia plastových roliet či už s vedením rolety za chrbát skrinky alebo v kombinácií s vyvažovacím mechanizmom.

Výbornou pomôckou pri prvom objednávaní rolety sú aj nasledujúce odkazy na našu web stránku, ktoré Vás priamo nasmerujú ku jednotlivým krokom vytipovania rolety: